Birikim Kalıp,

Sektöre Yenilikler Sunmaya Devam Ediyor

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek üretimini yaptığımız ve kalite standart belgelerine sahip olduğumuz Kademeli Dış Cephe makası sektöre sunduğumuz yenilikler arasında yeralıyor. Ürünün diğer ürünlerden farkı beş kademe şekilde açılır olmasıdır.

Birikim Kalıp Yönetimi Kurulu Başkanı Erol KURT ile gerçekleştirdiğimiz söyleşi de, sorularımızı şu şekilde yanıtladı; Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?Firmamız, 2003 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Uzun süre boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile av tüfeği imalatı ile başlamış olduğu faaliyetlerine 2012 yılında dış cephe ve aksesuarlarını da bünyesine katarak devam etmektedir. Özellikle dış cephe makası konusunda geçmişten gelen bilgi ve birikimle sektöre yenilik getirecek kademeli dış cephe makasını üretmiştir. Firmamız, emin adımlarla kaliteden ödün vermeyerek sektörde öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ve büyüyerek devam etmektedir. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette kalitedir. Birikim Kalıp olarak, müşterilerimizin bizlere göstermiş olduğu ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz. Ürünleriniz hakkında bilgi verir misiniz?Ürünlerinizi diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Dünyada bir ilki gerçekleştirerek üretimini yaptığımız ve kalite standart belgelerine sahip olduğumuz Kademeli Dış Cephe makası sektöre sunduğumuz yenilikler arasında yer alıyor. Ürünün diğer ürünlerden farkı beş kademe şekilde açılır olmasıdır. Kullanıcı ürünü kendi isteği doğrultusunda kademe şeklinde birinci kademeden, beşinci kademeye kadar açabilmektedir. Firmanızın çalışma prensipleri ve son dönemde gerçekleştirmiş olduğu yenilikler ile ilgili neler söylemek istersiniz? Çalışma prensibi olarak dürüstlükten yana olup işimizi severek yapmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize saygı ve güvenle yaklaşmaya gayret ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Firma olarak katıldığınız veya katılmayı planladığınız sektörel etkinliklerden bahseder misiniz? İlk olarak, 23-27 Mayıs tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenecek olan 40. Yapı İstanbul 2017 Fuarına katılım sağlayacağız. Daha sonra A.B.D, Almanya, Fransa ve Suudi Arabistan’da düzenlenecek olan fuarlara katılım sağlayıp firmamızı ve ülkemizi en güzel şekilde tanıtmayı planlıyoruz. Satış sonrası hizmet noktasında müşterilerinizle olan iletişiminiz hakkında neler söylemek istersiniz?Müşteriler satın aldıkları ürünü sorunsuz kullanmak istediklerinin ve ürünle ilgili ortaya çıkabilecek tüm soru ve /veya sorunlara cevap verebilecek durumda olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Müşteri memnuniyetini satış öncesi ve satış sonrası en üst seviyede tutmak önceliğimizdir. Son olarak neler söylemek istersiniz?

Birikim kalıp Ailesi olarak, katılımcı ve ziyaretçi tüm dostlarımızı 40. Yapı İstanbul 2017 Fuarı’nda 7’nci salondaki 153 Nolu standımıza bekliyoruz